SARIYER KADINLAR PLAJI

Boğazın incisi tarihi Sarıyer Kadınlar Plajı

SARIYER KADINLAR PLAJI

Boğazın incisi tarihi Sarıyer Kadınlar Plajı

Boğazın incisi tarihi Sarıyer Rumeli Kavağı Altınkum Bayanlar Plajı Deniz kumsal ve piknik alanının iç içe bulunduğu bayanların gönül rahatlığıyla denize girebilecekleri bir plajdır. Özel Bayan Plajına haftanın her günü CUMARTESİ-PAZAR dahil bayan hostesler eşliğinde günü birlik tatilinize turlarımız başlamıştır. Servis güzergahlarımız aşağıda mevcuttur.

Plaj İçinde Şezlong Var Mı?

Evet, Plaj İçinde Şezlong Var. Fakat Şezlong Ve Şemsiye Artı Bir Ücrettir.

Plajda Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Plajda Bayan Cankurtaran, Soyunma Kabinleri, Mescit, Sağlık Kabini, Duş Kabinleri, Masa-Sandalye, Şezlong, Kafe Ve WC Hizmetleri Verilmektedir.

Plaja Dışarıdan Yiyecek Ve İçecek Getirebiliyor Muyuz?

Evet, Plaja Yiyecek Ve İçecek Götürebiliyorsunuz. Alternatif Olarak Plajın İçindeki Kafeden Ücretli Olarak da Temin Edebilirsiniz. Plaja Mangal Ve Tüp Getirmek Yasaktır. Servislerimiz Rumeli Kavağında Mola Vermektedir. Bu Molada Market, Fırın, Plaj Malzemeleri Satan İşletmelerden İhtiyaçlarınızı Temin Edebilirsiniz.

Plaj Sadece Bayanlara Mı Özel?

Evet, Plaj Sadece Bayanlara Özeldir. Tüm Hafta Boyunca Bayanlara Tahsis Edilmiştir Ve Çalışan Personelin Tamamı Bayandır. Plaja 8 Yaşından Büyük Erkek Çocuk Alınmamaktadır.

Plaja Sadece Tesettürlü Bayanlar Mı Geliyor?

Genelde Muhafazakar Kesimden Bayanlar Tercih Etmektedir. Fakat Böyle Bir Genelleme Yapılamaz. Her Kesimden Bayanın “Gözlerden Uzak!” Bir Ortamda Ve Gönül Rahatlığıyla Denize Girmek İçin Geldiğini Söyleyebiliriz.

Plaj Sahili Ve Denizin İçi Kum Mu?

Plajın Sahili Ve Denizin İçi Plajın Adından Da Anlaşılacağı Gibi Altın Sarısı Kumdan Oluşmaktadır.

Deniz Temiz Mi?

Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajında Deniz Genel Olarak Temiz Ve Berraktır. Fakat Plajın Yoğun Olduğu Günlerde Kalabalıktan Dolayı Deniz Dibindeki Yosunlar Nedeniyle Oluşan Kirlilikten Dolayı Şikayet Alıyoruz.

Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı Nerede?

İstanbul, Sarıyer İlçesini Rumeli Kavağı Mahallesindedir.

Plaja Nasıl Gidebilirim?

Göksan Turizm Tüm Hafta Boyunca Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajına Avrupa Ve Anadolu Yakasından Hizmet Vermektedir. Bizi Tercih Ederek Kaliteli, Konforlu Ve Güvenli Bir Yolculuk İle Plaja Gelebilirsiniz.

Servisler Hangi Bölgelere Hizmet Vermektedir?

Servislerimiz Avrupa Ve Anadolu Yakasının Bütün İlçelerinden Yolcularımıza Hizmet Vermektedir.

İstediğimiz Saatte Servis Çağırabilir Miyiz?

Servislerimiz Sabah Geliş Ve Akşam Dönüş Saatleri Standarttır. Servislerimiz Semtlerin Merkezi Noktalarından Alır Ve Dönüşte Yine Aynı Noktaya Bırakır. Kişi Sayısı 15 Ve Üzeri Olan Gruplara Özel Saat Belirlemem İmkanı Bulunmaktadır.

Rezervasyon Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Rezervasyon Esnasında Sizden İstenilen Bilgileri Tam Ve Eksiksiz Olarak Veriniz. Yolcu Sayınızı Net Olarak Belirtmeniz Gerekmektedir. Yetişkin Ve Çocuk Sayınızı Doğru Vermemeniz Sizlerin Mağdur Olmasına Sebep Olacaktır. Çünkü Yolcu Sayısına Göre Araç Temin Edilmekte Ve Plajda Masa Rezerve Edilmektedir. Ücretler Hakkında Tam Bilgi Sahibi Olmalısınız. Daha Sonra Yapacağınız İtirazlar Kabul Edilmemektedir. Hangi Firmaya Rezervasyon Yaptıracağınız Çok Önemlidir. Mutlaka Firma Hakkında Araştırma Yapınız. Plaja Kaç Yaşına Kadar Erkek Çocuğu Giriş Yapabilir? 0-8 Yaş Arası Erkek Çocuğu Plaja Giriş Yapabilir. Plaj Girişinde Kimlik Kontrolü Yapıldığından Çocuğunuzun Nüfus Cüzdanını Yanınızda Bulundurmalısınız.

Doğa İle Bütünleşmiş Güzellik!

Bayanlar Eşşisiz Manzara Karşısında Keyifli Anları Yaşamanın Tam Zamanı

Kadınlar plajı sarıyer

SARIYER KADINLAR PLAJI;
Altınkum Bayanlar Plajına tur düzenleyen Turizm firması olarak faaliyetlerimizi her sürdürmekteyiz

Bize Ulaşın

  • 0 (212)    434 39 17
  • 0 (534) 590 28 79
  • 0 (507) 259 97 62